» O konkursie

Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkól oraz Nauczyciele Poloniści!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS Aby pobudzić i uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaprosić Państwa do sprawdzonej formy testów, która poprzez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem poszerzania wiedzy humanistycznej uczniów w Państwa szkołach.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS zgłoszenia do 12 października 2020 roku.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie internetowej www.oxfordplus.pl.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS odbędzie się 4 listopada 2020 roku, o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pospiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00. 

Uwaga: Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić puste miejsca na załączonej kopercie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo „Kolekcja Świat Psiaków” w cenie 9,30 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do dnia  4 listopada 2020 roku na konto:

AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13

mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006

 Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych, jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom umiejętności uczniów.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie wydawnictwa Amercom S.A. od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Osoba kontaktowa: Marzena Szkudlarek, tel. 61 8583849. Pytania związane z testem można przesyłać drogą elektroniczną: biologia@amercom.com.pl/historia@amercom.com.pl/polonica@amercom.com.pl.