MATEMATYKA. PLUS   36. EDYCJA

 

Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkół oraz Nauczyciele Matematycy!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS-MATEMATYKA PLUS.
Aby pobudzić i uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaprosić Państwa do sprawdzonej formy testów, która po przez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem podnoszenia matematycznych umiejętności uczniów w Waszych szkołach.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS
zgłoszenia do 14 października 2022 roku.

Formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie internetowej www.oxfordplus.pl .

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-MATEMATYKA.PLUS odbędzie się
9 listopada 2022 roku, o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pośpiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00. Istotne jest, aby wpisać na karcie również nazwisko osoby siedzącej obok. W ten sposób sprawdzamy stopień podobieństwa odpowiedzi uczniów sąsiadujących ze sobą dla uwiarygodnienia wyników.

Uwaga:
W czasie testu nie wolno używać kalkulatorów. Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić miejsca na załączonej kopercie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo „Świat Dinozaurów” w cenie 10,00 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do  9 listopada 2022 roku na konto:

AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13

mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006

Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom wiedzy uczniów.