» O konkursie

 

Amermedia Sp. z o.o.

BIOLOGIA.PLUS/HISTORIA.PLUS

 23. EDYCJA

POLONICA.PLUS

21. EDYCJA

 

Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkól oraz Nauczyciele Poloniści!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS Aby pobudzić i uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaprosić Państwa do sprawdzonej formy testów, która poprzez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem poszerzania wiedzy humanistycznej uczniów w Państwa szkołach.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS zgłoszenia do 1 marca 2019 roku.

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS odbędzie się 29 marca 2019 roku, o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pospiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00. Istotne jest, aby wpisać na karcie również nazwisko osoby siedzącej obok. W ten sposób sprawdzamy stopień podobieństwa odpowiedzi uczniów sąsiadujących ze sobą dla uwiarygodnienia wyników.

Uwaga: Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić puste miejsca na załączonej kopercie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo „Ale Pychota” w cenie 9,30 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do dnia  29 marca 2019 roku na konto:

AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13


mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006

z dopiskiem
OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES -BIOLOGIA.PLUS/HISTORIA.PLUS/POLONICA.PLUS

 W tym terminie należy również odesłać wypełniony formularz.

Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych, jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów. Przygotowanie do niego i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom umiejętności uczniów.

Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie wydawnictwa Amercom S.A. od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00. Osoba kontaktowa: Marzena Szkudlarek, tel. 61 8583849. Pytania związane z testem można przesyłać drogą elektroniczną: biologia@amercom.com.pl/historia@amercom.com.pl/polonica@amercom.com.pl.