» O konkursie

 

AMERMEDIA SP. Z O.O.

32. EDYCJA


Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkól oraz Nauczyciele Lingwiści!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach językowych OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS
z jednego z wybranych języków: angielskiego lub niemieckiego. Znajomość języków jest niezbędnym elementem życia we współczesnym świecie. Aby uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaproponować Państwu sprawdzona formę testów językowych, która poprzez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem podnoszenia językowych umiejętności uczniów w Państwa szkołach.

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS  zgłoszenia do 5 października 2018 roku.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS odbędzie się 
26 października 2018 roku o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pospiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00.

Uwaga: W czasie testu nie wolno używać słowników. Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić puste miejsca
na załączonej ko­per­cie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo  „Kosmos – Tajemnice Wszechświata” w cenie 9,30 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do dnia  26 października 2018  roku na konto:

 AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13

UWAGA NOWY NUMER KONTA
mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006
z dopiskiem OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS

Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych, jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów w poznawaniu języków obcych. Przygotowanie do niego
i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom umiejętności uczniów.

Pytania związane z testem można przesyłać droga elektroniczna: oxford@amercom.com.pl