» O konkursie

 

AMERMEDIA SP. Z O.O.

33. EDYCJA


Szanowni Państwo! Dyrektorzy Szkól oraz Nauczyciele Lingwiści!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji uczestnictwa w testach językowych OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS
z jednego z wybranych języków: angielskiego lub niemieckiego. Znajomość języków jest niezbędnym elementem życia we współczesnym świecie. Aby uaktywnić uczniów w tym zakresie, chcielibyśmy zaproponować Państwu sprawdzona formę testów językowych, która poprzez ducha olimpijskiej rywalizacji stanie się sposobem podnoszenia językowych umiejętności uczniów w Państwa szkołach.

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS  zgłoszenia do 5 marca 2019 roku.

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS odbędzie się 
5 kwietnia 2019 roku o godzinie 10.00 w Państwa szkole. Testy są przygotowane w ten sposób, aby uczeń bez pospiechu mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 45 minut. Test powinien zakończyć się o godzinie 11.00.

Uwaga: W czasie testu nie wolno używać słowników. Karty odpowiedzi należy wypełnić czarnym lub ciemnoniebieskim długopisem.

Po zebraniu wypełnionych kart odpowiedzi należy je przeliczyć i wypełnić puste miejsca
na załączonej ko­per­cie zwrotnej. Prawo uczestnictwa ma każdy uczeń, który zakupi wydawnictwo  „Ale Pychota” w cenie 9,30 zł. Nauczyciel zgłaszający szkołę do udziału w konkursie może odliczyć od łącznej kwoty 10 zł (koszt wpłaty na konto, koszt odesłania kart odpowiedzi). Szkolny organizator konkursu powinien przekazać zebrane pieniądze do dnia  5 kwietnia 2019  roku na konto:

 AMERMEDIA SP. Z O.O.
76-200 Słupsk, ul. Św. Klary z Asyżu 13

mBank SA O. Korporacyjny Poznań
82 1140 1124 0000 5477 6900 1006
z dopiskiem OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES-LINGUA.PLUS

Pamiętajcie Państwo, w tym konkursie nie ma przegranych, jest on organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów w poznawaniu języków obcych. Przygotowanie do niego
i obiektywna ocena na tle innych szkół w Polsce pozwoli poznać poziom umiejętności uczniów.

Pytania związane z testem można przesyłać droga elektroniczna: oxford@amercom.com.pl